Falco Movie Bes Kallaku

when you order $25. al Anëtar Aktiv. Zgjodhi një ditë të veçantë për ta promovuar dhe për ta mbajtur mend gjatë ditën më të rëndësishme sa i përket karrierës së tij artistike. Falco - Film i Plote Full Movie - Bes Kallaku (Filma Me Titra Shqip) FilmSeriale24. Bes Kallaku - FALCO THE MOVIE | Official Trailer [HD] by TIR6bCWVk7 Download: I Love Tropoja - Film Nga Ermal Mamaqi by G6IQZDoI6K Download: FALCO THE MOVIE - OFFICIAL MOVIE. TIRANE Bes Kallaku prej disa muajsh ka nisur xhirimet për filmin 'Falco', në të cilin ai ka rolin e regjisorit, skenaristit dhe aktorit protagonist. Derisa ka mbetur vetëm edhe një ditë në ndërrimin e motmoteve, komediani shqiptar ka vendosur që të urojë festat me një fotografi familjare. Bes Kallaku (Official Music Video) 3:21 Bes Kallaku - Eminem i Katunareve (Official Video HD) 4:20 Bes Kallaku & Ermal Fejzullahu - Daja 3:22 FALCO THE MOVIE - Bes Kallaku (Filem i Plote) 1:45:42 Bes. He is famously known for acting at Top Channel's famous "Portokalli", a late night comedy show and his charitable endeavours. Pa zbuluar shumë detaje, por në thelb aktori ka deklaruar se ky film do të ketë vetëm skena humori. 5 milion lekë dhe fitimet e biletave të "Falco", Bes Kallaku jep premtimin për banorët e Bubqit. FILMI I FSHI PER ARSYE TE MBROJTJES SE PRIVATESISE! Historia e "Falco Laçjanit", Skifterit, personazhit të famshëm që jetonte duke grabitur shtëpitë e të pasurve italianë, një natë të bukur pune i bie telefoni dhe e lajmërojnë që do të bëhet deputet, për shkak se në qarkun e Lezhës pas dorëheqjes se 4 deputetëve në listë, emri i tij është pasardhësi në atë. Originally released in 1986, Falco 3 was out of print for years, until its reissue in 1996. #Falco #movie #comedy #fun #crazy @arben. 93 MB / Amadeo Kurti 9. A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on Jul 6, 2019. Siç dihet prej kohësh Bes Kallaku po punon për realizimin e filmit “Falco” në të cilin do të luajnë personazhe shumë të njohur dhe pritet të publikohet së shpejti. The premiere of &39;Falco&39; by Bes Kallaku was held tonight The actor has shown that he has worked hard for this achievement, for about two and a half years, has poured a lot of effort and made many sacrifices The film is a reflection of the Albanian reality, brought with comic notes The ca. 12 ora 11'00 , 18'30 "Falco"Nje film nga Bes Kallaku. ''falco'' - film shqiptar full hd nga bes kallaku video download 3gp, mp4, hd mp4, and watch ''falco'' - film shqiptar full hd nga bes kallaku video. Falco, një skifter në Itali, i luajtur nga Bes Kallaku, merr ftesë nga politika për të garuar si deputet. Besi ka zbuluar se filmi do të jetë një komedi ku do të përfshihet personazhi i famshëm i "Skifterit". Pak kohë më parë, aktori i humorit Bes Kallaku bëri të ditur se do të sjellë filmin e tij më të ri, i cili do të titullohet “Falco the movie”. Falco - Film i Plote Full Movie - Bes Kallaku (Filma Me Titra Shqip) FilmSeriale24. 415,962 views; 6 months ago; 9:43. Besart Kallaku is an actor and writer, known for Falco (2019), Pit Stop Mafia (2016) and Lazarat (2019). Artisti hyri në Instagram për të zbuluar pamjet e para dhe për të thënë se pas lëshimit të këtij filmi, do të 'plasin' të qeshura të mëdha. Stay safe and healthy. Currently, he is hosting BE Cafe tv show at Klan TV. Arsyeja: të dy ishin duke xhiruar filmat personalë. Së fundmi Besi ka treguar se pjesë e filmit do të jetë edhe futbollisti i njohur i kombëtares shqiptare, Sokol Cikalleshi. Directed by Thomas Roth. Githashtu në këtë p. Though beginning to break. Megjithatë, Bora Zemani është bërë kurioze dhe i ka drejtuar një pyetje të drejtpërdrejtë aktorit të humorit. Music Tales. Komedia me e bukur shqiptare. Bes Kallaku flet për pagën e Bleona Qeretit në filmin “Falco” September 4, 2019 Aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku ka shuar së fundmi kureshtjen e të gjithëve përsa i takon rolit dhe pagës që ka marrë këngëtarja Bleona Qereti në filmin e tij “Falco”. Vjen në mënyrën më komike të mundshme dhe e kemi sjellë aq bukur saç dinë ta pasqyrojnë artistët. Në këtë film do luajë edhe Bleona Qereti e cila gjatë kësaj kohe na ka zbuluar edhe pamjen me të cilën do shfaqet në film. 63 MB MB / Fue subido 03 Jan, 2014 meses por opus y actualmente cuenta. Imbro Manaj - Ca mke bo 3:01 Bes Kallaku ft. Mbrëmjen e sotme aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku ka udhëtuar drejt Prishtinës së bashku me kastin e aktorëve të filmit 'Falco' dhe partneren e tij, Xhensila Myrtezaj, për të. kodra @bee_audio_pro etj etj. Besart Kallaku is an actor and writer, known for Falco (2019), Pit Stop Mafia (2016) and Lazarat (2019). “Falco” @falco_themovie. Sonte është bërë premiera e filmit të komedianit, Bes Kallaku, me titull "Falco". Së fndmi dyshohet se një përplasje e mundshme ka ndodhur mes Bes Kallakut dhe Ermal Mamaqit që nisi që në postimet në sheshxhirim, sidomos pasi Mamaqi nuk u shfaq as në. Traducción de 'Skifterja zemrës' de Bes Kallaku del Albanés al Italiano. Itt találhatod azokat a videókat amelyeket már valaki letöltött valamely oldalról az oldalunk segítségével és a videó címe tartalmazza: Falco album A videókat megnézheted vagy akár le is töltheted, a letöltés nagyon egyszerű, és a legtöbb készüléken működik. 13:51 2019. Please practice hand-washing and social distancing, and check out our resources for adapting to these times. com 🍿 Watch the movie "Falco" by bes kallaku online at www. Ky i fundit ka qenë i ftuar në emisionin "Wake Up" ku është pyetur për filmin dhe nuk është lënë pa u ngacmuar edhe për pagesat e kastit të aktorëve, që përfshin emra si Bleona Qereti, Arben Derhemi, Albano Bogdo, Olsi Bylyku, Margent Çaushi, Drane Xhai. Në këtë film luajnë fytyra të njohur të artit shqiptar si: Besart Kallaku, Bleona Qereti, Arben Derhemi, Albano […]. "Pas me shum se … Continue reading Publikohet traileri i filmit "Falco", Bes Kallaku ka një. Si bëhet deputet “Falco Laçjani”, Bes Kallaku flet për herë të parë për filmin 17:34 15/11/2019. Lajmin e bëri të ditur Kallaku përmes një postimi në Instagram, ku ndër tjerash shkroi se ky film pasqyron realitetin shqiptar, por në mënyrë komike, transmeton rtv21. com 22/07/2019, 13:06 22/07/2019 Një muaj më parë Bes Kallaku pohoi publikisht se shumë shpejt do të publikojë një projekt të tijin filmik, të cilit i është dedikuar dy vite me radhë. Filmi i plote HD. Pak kohë më parë, aktori i humorit Bes Kallaku bëri të ditur se do të sjellë filmin e tij më të ri, i cili do të titullohet "Falco the movie". Filmi mban titullin “Falco” e në të luajnë shumë aktorë e personazhe të njohur duke përmendur këtu Bleona Qeretin, Arben Derhemin, Olsi Bylykun, Albano Bogdon etj. al Anëtar Aktiv. mov @sonshalci @albertkocaj @ergyspenxha @arjolademiri @dard. Së fundmi Besi ka treguar se pjesë e filmit do të jetë edhe futbollisti i njohur i kombëtares shqiptare, Sokol Cikalleshi. Falco (2019) cast and crew credits, including actors, actresses, directors, writers and more. Bleona pjesë e filmit 'Falco', artistja shqiptare shpreh gjithë vlerësimin për Bes Kallakun 22 korrik 2019 - 13:52 Një muaj më parë Bes Kallaku pohoi publikisht se shumë shpejt do të publikojë një projekt të tijin filmik, të cilit i është dedikuar dy vite me radhë. TIRANË-Përmes një postimi në Instagram, Bes Kallaku ka publikuar trailerin e filmit "Falco" që pritet të dalë së shpejti në kinema. Ndërsa pritet të me 20 nëntor të shfaqet në kinema, Besi tha se subjekti është një pasqyrim i realiteti politik në Shqipëri, që vjen në mënyrë komike. Pak kohë më parë, aktori i humorit Bes Kallaku bëri të ditur se do të sjellë filmin e tij më të ri, i cili do të titullohet “Falco the movie”. Një ditë më parë ai ka ndarë me ndjekësit në llogarinë në ‘Instagram’, një foto të të gjithë stafit, i cili sipas tij ka punuar për realizimin e komedisë me titull ‘Falco’. A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on Jul 6, 2019. Sherri me Ermal Mamaqin, filmi “Falco”, dhe debati me Rezart Veleshnja e kanë kthyer Kallakun në “sherrxhiun” e estradës shqiptare. Bes Kallaku "ngacmon" Spiropalin për Grida Dumën (Video). 50 MB / Mickey Mouse 17 Messenger à un ami. Si bëhet deputet “Falco Laçjani”, Bes Kallaku flet për herë të parë për filmin 17:34 15/11/2019. Bes Kallaku është padyshim një aktor i suksesshëm në fushën e humorit, një personazh mjaft i dashur nga publiku, i cili ka ditur si të rrëmbejë zemrat e tyre që në fillimet e tij. 13/12/2019, 21:05 13/12/2019. Premiera e filmit të fundit të Bes Kallakut "Falco" ishte planifikuar të mbahet nesër më 27 nëntor në Prishtinë. A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on Sep 18, 2019 at 1:03pm PDT “Do ta marr te ekipi i Laçit”, ka shkruar krahas këtij imazhi aktori Kallaku, gjersa etiketon edhe filmin “Falco”, mbase është takuar gjatë xhirimeve të tij. Filmi është një pasqyrim i realitetit shqipar, i sjellë me nota komike. Previous Post. However, God likes free. Githashtu në këtë p. Por Besi duket se ka një dedikim të veçantë për aktorët e brezit …. Përmes një postimi në Instagram, Bes Kallaku ka publikuar trailerin e filmit "Falco" që pritet të dalë së shpejti në kinema. Edhe Besi s'më pëlqeu. Kush nuk e ka pare ende mund te gjej filmin e BES KALLAKUT , tek linku falas pa pagese. U mbajt ditën e djeshme premiera e filmit të parë të aktorit shumë të dashur për publikun, Bes Kallakut. Aktori i njohur i humorit ka bërë një falenderim në Instagram për të gjithë kastin e filmit të tij, ku pamë se do të ketë një mori personazhesh të njohur nga Olti Curri, Bleona Qereti, Rashel Kolaneci etj. Para premierës së ‘Falco’, Bes Kallaku zbulon prapaskenat me Bleonën By Prive KlanKosova on Nën 07, 2019 Në një periudhë kur kinematografia shqiptare ka ‘shpërthyer’ me projekte nga aktorë të humorit të shndërruar në producentë e regjisorë, një prej filmave të shumëpritur ka nisur numërimin prapa deri në premierën. Përmes një postimi në Instagram, Bes Kallaku ka publikuar trailerin e filmit “Falco” që pritet të dalë së shpejti në kinema. Fole Video eshte platforme per te shikuar Filma Shqip. © 2012 - 2020 | Mistreci. TIRANË- Aktori i humorit Bes Kallaku ishte i ftuar në emisionin e pasdites me Rudina Magjistarit ku ka folur për filmin e tij më të ri, "Falco-n". Xhensila këtë të diel ishte e ftuar në “BE Coffee”, ku foli për marrëdhënien e saj me Besin dhe familjen e tyre të re që është shtuar me bekimin e dashurisë së tyre, Ajkën. kodra @bee_audio_pro etj etj. Së fndmi dyshohet se një përplasje e mundshme ka ndodhur mes Bes Kallakut dhe Ermal Mamaqit që nisi që në postimet në sheshxhirim, sidomos pasi Mamaqi nuk u shfaq as në. Ditën e sotme ai ka zbuluar për të gjithë se biletat e filmit kishin dalë në shitje, për transmetimin e tij në datën 20 nëntor. Kallaku ka zbuluar sot dhe një tjetër personazh të njohur shqiptar që do të jetë pjesë e filmit. Në fjalën e tij, Besi nuk harroi të falënderoi të gjithë ata që i. Bes Kallaku Falco Video Download 3GP, MP4, HD MP4, And Watch Bes Kallaku Falco Video. There are always some great people who do the great things for free. OK, I Understand. Ai bëri bujë me rikthimin e tij në muzikë me një album të ri, por siç duket do të bashkëpunojë me një këngëtare shqiptare dhe bëhet fjalë për Rita Orën. 5 milion lekë dhe fitimet e biletave të “Falco”, Bes Kallaku jep premtimin për banorët e Bubqit. Shiko filmin "Falco" online ne : www. Një ditë më parë ai ka ndarë me ndjekësit në llogarinë në 'Instagram', një foto të të gjithë stafit, i cili sipas tij ka punuar për realizimin e komedisë me titull 'Falco'. Bes Kallaku Falco Video Download 3GP, MP4, HD MP4, And Watch Bes Kallaku Falco Video. Po ashtu, Besi ka falënderuar publikisht […]. Falco The Movie. Post this post on Instagram A post shared by See who's playing (@shikokushluan) on Dec 27, 2019 at 11:11 am PST. Bes Kallaku ka zbuluar prej muajsh se shumë shpejt do sjellë filmin e tij të parë që mban emrin 'Falco'. Sections of this page. He is famously known for acting at Top Channel's famous "Portokalli", a late night comedy show and his charitable endeavours. Bora Zemani: “Flisni bashkë? Atëherë pse Erioni s’ishte tek filmi “Falco”. Mbrëmjen e sotme është mbajtur premiera e filmit 'Falco' nga Bes Kallaku. Bes Kallaku - FALCO THE MOVIE | Official Trailer [HD] 25/10/2019. Nga postimet në rrjetet sociale e kemi parë një pjesë të mirë të kastit të aktorëve dhe pjesë e tij. Bleona pjesë e filmit ‘Falco’, artistja shqiptare shpreh gjithë vlerësimin për Bes Kallakun 22 korrik 2019 - 13:52 Një muaj më parë Bes Kallaku pohoi publikisht se shumë shpejt do të publikojë një projekt të tijin filmik, të cilit i është dedikuar dy vite me radhë. Bes Kallaku - FALCO THE MOVIE | Official Trailer 2 [HD] mp3 Duration 0:56 Size 2. Aktori njëherësh këngëtari i njohur shqiptar Besart Kallaku, ka publikuar trailerin e filmit të tij më të ri "Falco The Movie" Për skenarin dhe regjinë është përkujdesur vetë Besarti dhe i takon zhanrit komedi, transmeton Gazeta Sinjali. Mbrëmjen e sotme është mbajtur premiera e filmit 'Falco' nga Bes Kallaku. Filmi mban titullin "Falco", dhe nga 20 nëntori do të shfaqet nëpër kinema. Ai nuk ka zbuluar shumë detaje të tjera, megjithatë në media kanë qarkulluar fjalë se pjesë e kastit të aktorëve do të jenë dhe Luana Vjollca bashkë me Blendi Fevziun. 1k Likes, 258 Comments - Bes Kallaku (@bes_kallaku) on Instagram: “#Falco the movie, @velipojagrandeuroparesort”. falco bes kallaku online free See also: Keyword List - Page 80,067 If none of the results above match your query, feel free to try another search using a different search term. Bes kallaku skifteri 12. Falco - Film i Plote Full Movie - Bes Kallaku (Filma Me Titra Shqip) FilmSeriale24. 14 MB / Bes Kallaku 8 FALCO THE MOVIE - OFFICIAL MOVIE [FILEM I PLOTE] mp3 Duration 1:45:42 Size 241. ONLINE DOCTOR SRI LANKA FORUM - Online medical help in Sri lanka 10570583_74342587572142e1_1143574901_n. Besi ka kohë. Falco - Film nga Bes Kallaku. Falco - Bes Kallaku Movies Preview Falco - Bes Kallaku. Bes Kallaku shared a photo on Instagram: "Ca do bojm??? "Falco" @falco_themovie" • See 3,003 photos and videos on their profile. Bes Kallaku - Xhensila Myrtezaj koncert ne NEW YORK 24_06_17 ( ARBER ENTERTAINMENT ). Në këtë film janë përfshirë shumë personazhe të njohur shqiptarë. 25 October 2019. Pershendetje filmi Falco po ben disa jave qe eshte lancuar dhe ne cdo vend esht me $ por kush nuk ka mundesi ta. Tu, tu falco mio. Aktori dhe këngëtari i njohur nga Shqipëria, Bes Kallaku, ka qenë mjaft aktiv edhe këtë vit si me projekte muzikore, e po ashtu edhe me projekte të tjera siç ishte filmi “Falco”. Bes Kallaku. islami @hutaledia @a2maci @ornelakaraj @heart_of_art__ @mario_vargo @ened_kuka @adi. BES KALLAKU --- KATUNARI GANGSTA official videoMusic by StineLyrics by Bes KallakuDirected by Erjon Isai, Bes KallakuCamera Eduart tags: 2011 albania bes Comedy erandistic fushe_kruje gangsta Most Viewed. Më parë Besi ka zbuluar se pjesë e kastit do të jetë dhe këngëtarja Bleona Qereti dhe personazhe të tjerë të famshëm. U mbajt ditën e djeshme premiera e filmit të parë të aktorit shumë të dashur për publikun, Bes Kallakut. 2019 • 20:58 Linku i lajmit u kopjua. In addition to the humorous characters he plays, Besart has debuted in two. Bes Kallaku së shpejti publikon filmin me titull "Falco", rreth të cilit ka punuar për më shumë se dy vjet, shkruan lajmi. 615,222 likes · 41,489 talking about this. Puna duket se. HD Bad Trip. In addition to. HD LEGO DC: Shazam - Magic & Monsters. Bes Kallaku December 26, 2019 · 𝗣𝗲𝗿 𝘁𝗲 𝘀𝗵𝗶𝗸𝘂𝗮𝗿 𝗳𝗶𝗹𝗺𝗶𝗻 "𝗙𝗮𝗹𝗰𝗼" 𝗸𝗹𝗶𝗸𝗼 𝗹𝗶𝗻𝗸𝘂𝗻 :. HD A Room Full of Nothing. 00 of eligible items sold or fulfilled by Amazon. Sherri me Ermal Mamaqin, filmi “Falco”, dhe debati me Rezart Veleshnja e kanë kthyer Kallakun në “sherrxhiun” e estradës shqiptare. Bes Kallaku: PPA- Partia Para Albania, e ka nismën nga para Laçi. Ketu mund ta gjeni filmin Falco nga Bes Kallaku. Falco brought his intended first single "Helden Von Heute" (1981) to manager Horst Bork, but received a lukewarm reception. HD For the Weekend. Ai ka shfrytëzuar llogarinë e tij në Instagram, për të falenderuar të gjithë personelin mjeksorë, që këtë krizë e ka punën më të vështirë, shkruan Gazeta Sinjali. Rudina Dembacaj: E ke parë filmin "Falco"? Ermal Mamaqi: E kam parë. Aktualisht në kinema po transmetohet filmi “Falco” ndërsa në fund të janarit i gjithë publiku po pret filmin tjetër të Ermal Mamaqit “I love Tropoja”. Së fundmi aktori Bes Kallaku, ka publikuar një video, ku në film shfaqet edhe Zogu i Tiranës dhe ndaj tij shprehet: ‘Ah mor zog si nuk të ra me e shiju filmin’. Lajmin e bëri të ditur Kallaku përmes një postimi në Instagram, ku ndër tjerash shkroi se ky film pasqyron realitetin shqiptar, por në mënyrë komike, transmeton rtv21. Aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku nuk i ka ende të qarta idetë se si do të paraqitet në të ardhmen tek publiku i gjerë. #Falco #movie #comedy #fun #crazy @arben. Një muaj më parë Bes Kallaku pohoi publikisht se shumë shpejt do të publikojë një projekt të tijin filmik, të cilit i është dedikuar dy vite me radhë. Bes Kallaku الوقت الحقيقي المشتركين العد, المشتركين يعيش عدد (الوقت الحقيقي). Përmes një postimi në Instagram, Bes Kallaku ka publikuar trailerin e filmit "Falco" që pritet të dalë së shpejti në kinema. Bes Kallaku - FALCO THE MOVIE | Official Trailer [HD] mp3 Duration 1:48 Size 4. Once, Elvana Gjata, Jonida Vokshi and Bes Kallaku were classmates! Where did this come from ?! Hours ago, Elvana Gjata posted on Instastory a photo of the cover of the movie "Falco", wishing success to Bes Kallaku for the new project. 14 MB / Bes Kallaku 8 FALCO THE MOVIE - OFFICIAL MOVIE [FILEM I PLOTE] mp3 Duration 1:45:42 Size 241. Jan 23, 2020 - Bes Kallaku - FALCO THE MOVIE | Official Trailer [HD] - YouTube Stay safe and healthy. “Ke vjedhur ndonjëherë që ishe aq …. Bes Kallaku publikon trailerin e filmit "Falco The Movie" 03 September 2019 Xhensila ia shtron rrugën me qirinj, Besi: Ishalla nuk po ngatërrojnë…. Kontakt: [email protected][email protected]. plus-circle Add Review. Pak kohë më parë, aktori i humorit Bes Kallaku bëri të ditur se do të sjellë filmin e tij më të ri, i cili do të titullohet “Falco the movie”. Xhirimet për filmin “Falco” kanë nisur dhe ka qenë vetë Bes Kallaku ai që ka treguar për këtë projekt të tijin vetëm disa javë më parë. Madje në premierën e filmit, Mamaqi zbuloi më herët se ka ftuar edhe kolegun e tij, Bes Kallaku, pavarësisht debatit që pati me të në rrjetet sociale. Kjo eshte e vetmja faqe zyrtare e Portokalli ne Facebook. Bes Kallaku thumbon Ermalin,’Nuk synojmë thyerje rekordesh, por thyerje brinjësh nga të qeshurat’ (FOTO) Paparazzi , Slider 22/07/2019, 10:35 22/07/2019. U mbajt ditën e djeshme premiera e filmit të parë të aktorit shumë të dashur për publikun, Bes Kallakut. Bleona pjesë e filmit 'Falco', artistja shqiptare shpreh gjithë vlerësimin për Bes Kallakun RevistaWho. Besart "Bes" Kallaku (born 20 November 1985) is an Albanian actor, comedian, footballer, and singer who plays as a forward for Albanian club Shënkolli. Prej një kohe të gjatë punoi me shumë personazhe të njohur të. “Musai këtë ka problem se nuk është vetëm brenga e shtëpisë, por djali dhe vajza të dy i kanë ndërruar jetë dhe Musai jeton vetëm me bashkëshorten dhe nipin e mbesën që janë fëmijët e vajzës. A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on Jul 6, 2019. Derisa ka mbetur vetëm edhe një ditë në ndërrimin e motmoteve, komediani shqiptar ka vendosur që të urojë festat me një fotografi familjare. Please practice hand-washing and social distancing, and check out our resources for adapting to these times. Falko Bes Kallaku Gratuit En Streaming Streaming Complet, falko+bes+kallaku, Film Streaming Complet VF en Francais Si vous ne voyez pas de contenu ici, tapez simplement le titre du film ou de la série dans le champ de recherche ci-dessous et cliquez sur le bouton de recherche. Oraret e sotme ne Cineplexx. BES KALLAKU --- KATUNARI GANGSTA official videoMusic by StineLyrics by Bes KallakuDirected by Erjon Isai, Bes KallakuCamera Eduart GrishajEdited by Erandistic2011. Fole Video eshte platforme per te shikuar Filma Shqip. Discover Bes Kallaku Net Worth, Salary, Biography, Height, Dating, Wiki. Bes Kallaku - FALCO THE MOVIE | Official Trailer [HD] - Duration: 108 seconds. Falco - Film i Plote Full Movie - Bes Kallaku (Filma Me Titra Shqip) FilmSeriale24. Shiko filmin "Falco" ne www. Besi ka zbuluar se filmi do të jetë një komedi ku do të përfshihet personazhi i famshëm i "Skifterit". Dalin pjesë nga filmi 'Falco' i Bes Kallakut (Video) Xing. Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj dhurojnë 5 milionë lekë dhe paratë e biletave të "Falco" për rindërtimin e shtëpive në Bubq 02. Shiko filmin "Falco" online ne : www. To connect with Bes Kallaku, join Facebook today. Kinema Millennium Shkoder! 19. Aktualisht në kinema po transmetohet filmi “Falco” ndërsa në fund të janarit i gjithë publiku po pret filmin tjetër të Ermal Mamaqit “I love Tropoja”. Previous Post. " The track "Vienna Calling" is a forgotten minor hit, as it charted in the Top 20. mov @sonshalci @albertkocaj @ergyspenxha @arjolademiri @dard. Itt találhatod azokat a videókat amelyeket már valaki letöltött valamely oldalról az oldalunk segítségével és a videó címe tartalmazza: Falco album A videókat megnézheted vagy akár le is töltheted, a letöltés nagyon egyszerű, és a legtöbb készüléken működik. Ka vetëm pak kohë që ka dalë në kinema filmi i parë i aktorit Bes Kallaku, 'Falco'. Social Links. Githashtu në këtë p. 93 MB / Amadeo Kurti 9. 415,962 views; 6 months ago; 9:43. Besi ka zbuluar se filmi do të jetë një komedi ku do të përfshihet personazhi i famshëm i “Skifterit”. Falco - Film i Plote Full Movie - Bes Kallaku (Filma Me Titra Shqip) FilmSeriale24. Gjithashtu ne u njohëm edhe me familjarët e aktorit të humorit, me mamanë dhe babain e tij, pasi Ija dhe motra e tij Ana janë të njohura për publikun. Në një foto të publikuar së fundmi në Instagram, Besi është shfaqur në pishinë me puro dhe me telefon në dorë. The premiere of &39;Falco&39; by Bes Kallaku was held tonight The actor has shown that he has worked hard for this achievement, for about two and a half years, has poured a lot of effort and made many sacrifices The film is a reflection of the Albanian reality, brought with comic notes The ca. cc – Filma me titra shqip HD. Më parë Besi ka zbuluar se pjesë e kastit do të jetë dhe këngëtarja Bleona Qereti dhe personazhe të tjerë të famshëm. He is famously known for acting at Top Channel's famous "Portokalli", a late night comedy show and his charitable endeavours. 77 MB / FALCO 7 Falco Duración 3:23 Tamaño 4. Historia e "Falco Laçjanit", Skifterit, personazhit të famshëm që jetonte duke grabitur shtëpitë e të pasurve italianë, një natë të bukur pune i bie telefoni dhe e lajmërojnë që do të bëhet deputet, për shkak se në qarkun e Lezhës pas dorëheqjes se 4 deputetëve në listë, emri i tij është pasardhësi në atë listë dhe automatikisht i takon mandati i deputetit. Pak kohë më parë, aktori i humorit Bes Kallaku bëri të ditur se do të sjellë filmin e tij më të ri, i cili do të titullohet “Falco the movie”. Wellknown humor actor Bes Kallaku has been working on his first film &39;Falco&39; for about two and a half years, to be released on November 20th The film for the actor has been a dream come true, the realization of which has undoubtedly required a lot of effort and sacrifice The biggest sac. “Falco” @falco_themovie. 21/11/2019 - 14:44. I pyetur drejtpërdrejtë nga moderatorja e emisionit, Besi tregoi para gjithë teleshikuesve se cilët ishin ata që kishin kontribuuar financiarisht për prodhimin e filmit. Itt találhatod azokat a videókat amelyeket már valaki letöltött valamely oldalról az oldalunk segítségével és a videó címe tartalmazza: Falco jeanny A videókat megnézheted vagy akár le is töltheted, a letöltés nagyon egyszerű, és a legtöbb készüléken működik. While Bes Callak has been working on the Falco movie for a long time, people are curious to know more Bleona Qereti&39;s participation in the film was also recently revealed, but we did not know what role she would play Today, invited to the show "Sunlight" on Report Tv, Bes Kallaku has shown more about Bleona&39;s role and her participation in the elephant, including the pay for which. Së fundmi Besi ka treguar se pjesë e filmit do të jetë edhe futbollisti i njohur i kombëtares shqiptare, Sokol Cikalleshi. Komediani i njohur shqiptar, Bes Kallaku së fundmi është takuar me futbollistin e njohur francez, Franck Ribery, shkruan lajmi. The story of "Falco Lacjani", Hawk, the famous character who lived robbing the homes of the wealthy Italians, one beautiful working night his phone rings and he is announced that he will become a deputy, because in the district of Lezha after resignation of 4 deputies on the list, his name is the successor in that list and automatically belongs to the mandate of the MP. SHKRUAR MË 20 November 2019. Së fundmi, ai ka qenë i ftuari special i sezonit të ri të emisionit “3shat” me Bora Zemanin dhe dy vëllezërit Donald dhe Romeo …. Based on the Albanian actuality, I had to change the composition and development of the script several times during this time. islami @hutaledia @a2maci @ornelakaraj @heart_of_art__ @mario_vargo @ened_kuka @adi. Falco - Film nga Bes Kallaku. January 12 · Shiko filmin "Falco" ne www. Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë një prej çifteve më të famshme dhe të dashura për publikun shqiptar. Loading Unsubscribe from FilmSeriale24? Cancel Unsubscribe. Sonte në Qendrën për Kulturë në Gostivar ,Filmi “FALCO” nga Bes Kallaku By Gostivari Sot Posted on 29 Janar, 2020 Sonte në Qendrën për Kulturë në Gostivar me fillim në ora 18:00 dhe 20. Falcoware is a great entertainment game portal with an enormous choice of free full games downloads! Get hooked at Falcoware. Bes Kallaku - FALCO THE MOVIE | Official Trailer 2 [HD] by Fohm7AOlVi Download: FAKCO 2019 - Bes Kallaku by Q8i8TNE7XL Download: Tags: FAKCO 2019 - Bes Kallaku. Bes Kallaku: Top 3. Madje në premierën e filmit, Mamaqi zbuloi më herët se ka ftuar edhe kolegun e tij, Bes Kallaku, pavarësisht debatit që pati me të në rrjetet sociale. cc ofron falas filmat dhe serialet më të fundit me titra shqip në cilësin HD. Part of Bes Kallaku's "Falco" movie, in addition to actors like Arben Derhemi, Albano Bogdo or Olsi Bylyku, will also be known characters, such as Bleona for example. Shiko filmin "Falco" ne www. Ky film do të jetë i zhanrit…. Technology, channel, partner programmes, new products, events, people, expert talk, cloud, security, storage, mobility, research, white papers, news releases. Në film nuk mungojnë edhe aktorët shqiptarë, Bes Kallaku, Vin Bejleri e Mensur Safqiu, të tre me role të realizuara bukur e që do të mbahen mend gjatë. PJESË NGA EMISIONI: Për […]. Falco - Film i Plote Full Movie - Bes Kallaku (Filma Me Titra Shqip) FilmSeriale24. Looking at the main character, you realize how connected he is to the philosophy …. Sherri me Ermal Mamaqin, filmi “Falco”, dhe debati me Rezart Veleshnja e kanë kthyer Kallakun në “sherrxhiun” e estradës shqiptare. Bes Kallaku na prezantoi me filmin e ri, por tashmë zbuluam edhe rolin e Xhensilës Publikuar më: 19:44 11-06-2019 Bes Kallaku na surprizoi të gjithëve me vendimin e tij për t’iu futur industrisë kinematografike dhe për më tepër me kompaninë e tij “Loku Film”. Por, aktori ka paralajmëruar se ka anuluar premierën e filmit “Falco” në Prishtinë, pas tërmetit të fuqishëm në Shqipëri, i cili ka shkaktuar viktima dhe dëme të mëdha. HD Bad Trip. Since Bleona has been in Tirana for a while, this has been learned from her posts, pictures and videos on Instagram, but only today she is aware that she is on the list of VIP characters of Bes Kallaku&39;s "Falco" movie A production that has been preparing for more than two years is taking its final shape and some of the moments of recent scenes, Besi shared it with his virtual friends Today. Ai ka shfrytëzuar llogarinë e tij në Instagram, për të falenderuar të gjithë personelin mjeksorë, që këtë krizë e ka punën më të vështirë, shkruan Gazeta Sinjali. BES KALLAKU --- KATUNARI GANGSTA official videoMusic by StineLyrics by Bes KallakuDirected by Erjon Isai, Bes KallakuCamera Eduart GrishajEdited by Erandistic2011. Madje në premierën e filmit, Mamaqi zbuloi më herët se ka ftuar edhe kolegun e tij, Bes Kallaku, pavarësisht debatit që pati me të në rrjetet sociale. Xhensila Myrtezaj - Ti e ke Celsin e Zemres. Bes Kallaku - FALCO THE MOVIE | Official Trailer [HD] by TIR6bCWVk7 Download: I Love Tropoja - Film Nga Ermal Mamaqi by G6IQZDoI6K Download: FALCO THE MOVIE - OFFICIAL MOVIE. Traducción de 'Skifterja zemrës' de Bes Kallaku del Albanés al Italiano. Historia e “Falco Laçjanit”, Skifterit, personazhit të famshëm që jetonte duke grabitur shtëpitë e të pasurve italianë, një natë të bukur pune i bie telefoni dhe e lajmërojnë që do të bëhet deputet, për shkak se në qarkun e Lezhës pas dorëheqjes se 4 deputetëve në listë, emri i tij është pasardhësi në atë listë dhe automatikisht i takon mandati i deputetit. "Falco" Nje film nga Bes Kallaku. 'Falco’ së shpejti në kinema, Bes Kallaku publikon datën 14:50 , 12/11/2019 Prej disa kohësh aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku, lajmëroi publikimin e filmit të tij të parë, “Falco”. Aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku, po realizon filmin e tij të parë, Falco. A legtöbb oldal esetében a letöltés gombra jobb klikk mentés másként kell letölteni a videót, vagy ha már rákattintottál és elindul a videó akkor használd a böngésző menüjét a fájl -> oldal mentése másként. Bes Kallaku ka qenë i ftuar mbrëmjen e sotme në RTV Ora. Historia e "Falco Laçjanit", Skifterit, personazhit te famshem që jetonte duke grabitur shtëpitë e të pasurve italianë, një natë të bukur pune i bie telefoni dhe e lajmërojnë që i takon mandati i deputetit. 50 MB / Mickey Mouse 17 Messenger à un ami. “Falco” @falco_themovie. 25 Tetor, 2019 14:54. Para premierës së ‘Falco’, Bes Kallaku zbulon prapaskenat me Bleonën By Prive KlanKosova on Nën 07, 2019 Në një periudhë kur kinematografia shqiptare ka ‘shpërthyer’ me projekte nga aktorë të humorit të shndërruar në producentë e regjisorë, një prej filmave të shumëpritur ka nisur numërimin prapa deri në premierën. Falco - Film i Plote Full Movie - Bes Kallaku (Filma Me Titra Shqip) FilmSeriale24. Falco 3 was the artist's biggest hit album in the United States because of the radio and video success of the song "Rock Me Amadeus. Ditën e sotme ai ka zbuluar për të gjithë se biletat e filmit kishin dalë në shitje, për transmetimin e tij në datën 20 nëntor. Developed by Creative PointCreative. "Pas me shum se 2 vite e gjy. There are always some great people who do the great things for free. "Pas me shum se … Continue reading Publikohet traileri i filmit "Falco", Bes Kallaku ka një. Ka rinisur të shfaqet sërish në kinematë e vendit komedia "Falco" që mban autorësinë e aktorit Bes Kallaku. Bes Kallaku është padyshim një aktor i suksesshëm në fushën e humorit, një personazh mjaft i dashur nga publiku, i cili ka ditur si të rrëmbejë zemrat e tyre që në fillimet e tij. The premiere of &39;Falco&39; by Bes Kallaku was held tonight The actor has shown that he has worked hard for this achievement, for about two and a half years, has poured a lot of effort and made many sacrifices The film is a reflection of the Albanian reality, brought with comic notes The ca. Loading Unsubscribe from FilmSeriale24? Cancel Unsubscribe. Bes Kallaku, Tirana, Albania. kodra @bee_audio_pro etj etj. Nëpërmjet një postimi në profilin e “Instagram”-it, Besi ka falenderuar të gjithë ata që u bënë pjesë për realizimin e filmit. Kush nuk e ka pare ende mund te gjej filmin e BES KALLAKUT , tek linku falas pa pagese. Së fundmi, ai ka qenë i ftuari special i sezonit të ri të emisionit “3shat” me Bora Zemanin dhe dy vëllezërit Donald dhe Romeo …. Në këtë film do luajë edhe Bleona Qereti e cila gjatë kësaj kohe na ka zbuluar edhe pamjen me të cilën do shfaqet në film. Gjithashtu ne u njohëm edhe me familjarët e aktorit të humorit, me mamanë dhe babain e tij, pasi Ija dhe motra e tij Ana janë të njohura për publikun. Në premierën e filmit Falco, Bes Kallaku ka dy fjalë për Altin Bashën dhe Agron Llakajn. Por, aktori ka paralajmëruar se ka anuluar premierën e filmit “Falco” në Prishtinë, pas tërmetit të fuqishëm në Shqipëri, i cili ka shkaktuar viktima dhe dëme të mëdha. 12 MB / Bes Kallaku 6 Falco - Der Kommissar (Official Video) mp3 Duration 3:50 Size 8. Besart "Bes" Kallaku (born 20 November 1985) is an Albanian actor, comedian, footballer, and singer who plays as a forward for Albanian club Shënkolli. mov @sonshalci @albertkocaj @ergyspenxha @arjolademiri @dard. ONLINE DOCTOR SRI LANKA FORUM - Online medical help in Sri lanka 10570583_74342587572142e1_1143574901_n. Untuk melihat detail lagu dari Falco film shqiptar klik salah satu judul yang cocok, kemudian untuk link download Falco film shqiptar ada di halaman berikutnya setelah anda mengkliknya dan link downloadnya di sediakan ada beberapa yang bisa kalian pakai. Ai ka shfrytëzuar llogarinë e tij në Instagram, për të falenderuar të gjithë personelin mjeksorë, që këtë krizë e ka punën më të vështirë, shkruan Gazeta Sinjali. amazon, bes kallaku, falco, film, sukses. Bes Kallaku ia dedikon këtë film vetes së tij, Top Channel-it, Portokallisë, të Dielës Shqiptare e të gjithë ata që e kanë duartrokitur deri tani. Filmi mban titullin "Falco" e në të luajnë shumë aktorë e personazhe të njohur duke përmendur këtu Bleona Qeretin, Arben Derhemin, Olsi Bylykun, Albano Bogdon etj. Bes Kallaku është një nga aktorët e humorit më të dashur për publikun. Aktori ka treguar se ka punuar shumë për këtë arritje, për rreth dy vite e gjysmë, ka derdhur shumë mund dhe ka bërë shumë sakrifica. 123Movies - Free Watch Movies Online. islami @hutaledia @a2maci @ornelakaraj @heart_of_art__ @mario_vargo @ened_kuka @adi. Bes Kallaku shared a photo on Instagram: "Ca do bojm??? "Falco" @falco_themovie" • See 3,003 photos and videos on their profile. He is famously known for acting at Top Channel's famous "Portokalli", a late night comedy show and his charitable endeavours. Bes Kallaku - FALCO THE MOVIE | Official Trailer [HD] Video Download 3GP, MP4, HD MP4, And Watch Bes Kallaku - FALCO THE MOVIE | Official Trailer [HD] Video. Music Tales. Ka rinisur të shfaqet sërish në kinematë e vendit komedia "Falco" që mban autorësinë e aktorit Bes Kallaku. ‘Falco’ punon në Itali dhe ka një ndërmarrje pastrimi dhe gjelbërimi. Përmendim që Hemes Nikaj ndodhet në qeli. Bes kallaku fb keyword after analyzing the system lists the list of keywords related and the list of › falco bes kallaku full movie › 0123movies hub falco. Imbro Manaj - Ca mke bo 3:01 Bes Kallaku ft. “Musai këtë ka problem se nuk është vetëm brenga e shtëpisë, por djali dhe vajza të dy i kanë ndërruar jetë dhe Musai jeton vetëm me bashkëshorten dhe nipin e mbesën që janë fëmijët e vajzës. By continuing to use Pastebin, you agree to our use of cookies as described in the Cookies Policy. Po ashtu edhe në film luajnë shumë aktorë të njohur si Arben Derhemi, Gent Hazizi, Olsi Bylyku, Albano Bogdo etj. mov @sonshalci @albertkocaj @ergyspenxha @arjolademiri @dard. Historia e "Falco Laçjanit", Skifterit, personazhit te famshem që jetonte duke grabitur shtëpitë e të pasurve italianë, një natë të bukur pune i bie telefoni dhe e lajmërojnë që i takon mandati i deputetit. Bleona pjesë e filmit 'Falco', artistja shqiptare shpreh gjithë vlerësimin për Bes Kallakun RevistaWho. Wellknown humor actor Bes Kallaku has been working on his first film &39;Falco&39; for about two and a half years, to be released on November 20th The film for the actor has been a dream come true, the realization of which has undoubtedly required a lot of effort and sacrifice The biggest sac. Motra prezantuese e Bes Kallakut rrëfen jetën në ekran, aktori i bën mësuar nga publiku se Ana Kallaku, moderatore në Scan Tv, nuk ka dashur asnjëherë të prezantohet me publikun si motra e aktorit të humorit, Bes. E Mërkurë 20 Nëntor 2019 English. to Watch Full Movies and Tv Series Online for Free. Bes Kallaku, Tirana, Albania. Ky film u shfaq sonte në kinemanë e QTU-së dhe do vazhdojë nesër në TEG. Prej një kohe të gjatë punoi me shumë personazhe të njohur të. Falco For Free Addeddate 2019-12-30 00:31:58 Identifier falco-SSead Scanner. Loading Unsubscribe from FilmSeriale24? Cancel Unsubscribe. 00 of eligible items sold or fulfilled by Amazon. Kush nuk e ka pare ende mund te gjej filmin e BES KALLAKUT , tek linku falas pa pagese. Prej kohësh ai ka nisur xhirimet e filmit të parë si producent dhe njëkohësisht edhe si aktor dhe në datën 20 Nëntor do të jetë edhe premiera e. 5 milion lekë dhe fitimet e biletave të "Falco", Bes Kallaku jep premtimin për banorët e Bubqit. He is famously known for acting at Top Channel's famous "Portokalli", a late night comedy show and his charitable endeavours. Ndërsa pritet të me 20 nëntor të shfaqet në kinema, Besi tha se subjekti është një pasqyrim i realiteti politik në Shqipëri, që vjen në mënyrë komike. Aventura e heroit të filmit zë fill tek fakti se nga personazh i famshëm që jetonte duke grabitur shtëpitë e të pasurve italianë, një ditë e sheh veten deputet të parlamentit shqiptar. Technology, channel, partner programmes, new products, events, people, expert talk, cloud, security, storage, mobility, research, white papers, news releases. Currently, he is hosting BE Cafe tv show at Klan TV. Në një foto të publikuar së fundmi në Instagram, Besi është shfaqur në pishinë me puro dhe me telefon në dorë. Në këtë film luajnë fytyra të njohur të artit shqiptar si: Besart Kallaku, Bleona Qereti, Arben Derhemi, Albano […]. Filmi "Falco" do të ketë në qendër personazhin e mirënjohur të "Skifterit", me të cilin Besi identifikohet prej vitesh tashmë. Ditën e sotme aktori i njohur Bes Kallaku feston ditëlindjen. Bes Kallaku - FALCO THE MOVIE | Official Trailer [HD] 25/10/2019. Reviews There are no reviews yet. Mbrëmjen e sotme është mbajtur premiera e filmit 'Falco' nga Bes Kallaku. With Manuel Rubey, Patricia Aulitzky, Christian Tramitz, Martin Loos. Nga sot, jane ne shitje biletat e filmit "Falco" per daten 28-29 Nentor, ne Cineplexx TEG dhe QTU. Shpesh herë aktorët e tashmë producentët postonin foto në Instagram, aty ku tregonin kastin e aktorëve apo pjesë të ndryshme nga sheshxhirimet. Jan 23, 2020 - Bes Kallaku - FALCO THE MOVIE | Official Trailer [HD] - YouTube Stay safe and healthy. Falco - Der Kommissar (Official. Based on the Albanian actuality, I had to change the composition and development of the script several times during this time. Aktori ka treguar se ka punuar shumë për këtë arritje, për rreth dy vite e gjysmë, ka derdhur shumë mund dhe ka. Gjithashtu, në kastin e aktorëve do të jenë dy këngëta. Bes Kallaku is on Facebook. Looking at the main character, you realize how connected he is to the philosophy …. “Ke vjedhur ndonjëherë që ishe aq …. Por pas prezantimit te filmit u vu re mungesa e Ermal Mamaqit ne premieren e filmit. Bes Kallaku Falco Video Download 3GP, MP4, HD MP4, And Watch Bes Kallaku Falco Video. Bes Kallaku releases 'Falco' movie trailer! Bes Kallaku has announced that he has been working on a new cinematic project, a film called "Faclo" for two years. Ajo e ka surprizuar Besin me një tortë, me detaje nga filmi i parë i Besit “Falco”. mp3, dopio Free MP3 Download. Смотреть Falco Verdammt Wir Leben Noch Просмотры : 10 197 от : Adam Daniec. @bleona the movie star. com the original site of 123 Movies. Loading Unsubscribe from FilmSeriale24? Cancel Unsubscribe. 12 ora 11'00 , 18'30 22. HD Bad Trip. Filmi mban titullin "Falco" e në të luajnë shumë aktorë e personazhe të njohur duke përmendur këtu Bleona Qeretin, Arben Derhemin, Olsi Bylykun, Albano Bogdon etj. Bes Kallaku nxjerr film mafiozësh, ja kur shfaqet në kinema (VIDEO_trailer) Publikuar tek: kulture-art, më 16:50 27-04-2016. Klajdi Haruni - Skifterja zemres 2:52 Bleona - #HATERS Ft. Së fundmi Besi ka treguar se pjesë e filmit do të jetë edhe futbollisti i njohur i kombëtares shqiptare, Sokol Cikalleshi. Gjatë këtyre muajve, Bes Kallaku dhe Ermal Mamaqi kanë qënë “rivalët” kryesorë të njëri-tjetrit. Sonte në Qendrën për Kulturë në Gostivar ,Filmi "FALCO" nga Bes Kallaku By Gostivari Sot Posted on 29 Janar, 2020 Sonte në Qendrën për Kulturë në Gostivar me fillim në ora 18:00 dhe 20. Në premierën e 'Falco', Bes Kallaku ka një mesazh të madh për publikun. Mbrëmjen e sotme është mbajtur premiera e filmit ‘Falco’ nga Bes Kallaku. ONLINE DOCTOR SRI LANKA FORUM - Online medical help in Sri lanka 10570583_74342587572142e1_1143574901_n. January 12 ·. Por, aktori ka paralajmëruar se ka anuluar premierën e filmit "Falco" në Prishtinë, pas tërmetit të fuqishëm në Shqipëri, i cili ka shkaktuar viktima dhe dëme të mëdha. Bes Kallaku (Official Music Video) 3:21 Bes Kallaku - Eminem i Katunareve (Official Video HD) 4:20 Bes Kallaku & Ermal Fejzullahu - Daja 3:22 FALCO THE MOVIE - Bes Kallaku (Filem i Plote) 1:45:42 Bes. Aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku, po realizon filmin e tij të parë, Falco. During the filming with the wonderful staff. Pikërisht këta dy të fundit kanë pasur një skenë interesante në film. Vlerësoj njerëzit që punojnë fort dhe Ermal Mamaqi është njëri nga ata. Bes Kallaku: PPA- Partia Para Albania, e ka nismën nga para Laçi. With Manuel Rubey, Patricia Aulitzky, Christian Tramitz, Martin Loos. Gjykata ka caktuar 15 ditë burg për Hermes Nikaj, i njohur ndryshe edhe si “Zogu i Tiranës”. Accessibility Help. Looking at the main character, you realize how connected he is to the philosophy …. Aktualisht, është duke punuar mbi shfaqjen televizive BE Cafe në Klan TV. Shiko filmin "Falco" ne www. com [HD] "SEDER" - FILMI I PLOTE ( WITH ENGLISH SUBTITLES ) OFFICIAL MOVIE [HD] - Duration: Bes Kallaku - Parajsa e Skifterave 2016. Besart "Bes" Kallaku (born 20 November 1985) is an Albanian actor, comedian, footballer, who plays as a forward for Albanian club Shënkolli. Bes Kallaku - Xhensila Myrtezaj koncert ne NEW YORK 24_06_17 ( ARBER ENTERTAINMENT ). HD For the Weekend. Download free games for your PC and be delighted with their high quality. Bora Zemani: “Flisni bashkë? Atëherë pse Erioni s’ishte tek filmi “Falco”. Bes Kallaku prezantoi ditën e mërkurë premierën e filmit 'Falco', i cili sipas tij është një pasqyrim i realitetit shqiptar. cc – Filma me titra shqip HD. 2019 • 20:58 Linku i lajmit u kopjua. Recall that Enca is one of the actors of Ermal Mamaqi's new comedy, "I Love Tropoja", while Bleona was part of "Falco", a movie released recently by Kallaku. kodra @bee_audio_pro etj etj. He has been married to Xhensila Myrtezaj since 2017. Ai është i njohur për aktrimin në “Portokalli” tek Top Channel. Rudina Dembacaj: E ke parë filmin "Falco"? Ermal Mamaqi: E kam parë. There are always some great people who do the great things for free. Sistemi Operativ: Linux. I dha filmit "Falco" hijeshine dhe bukurine qe duhej. Bes Kallaku December 26, 2019 · 𝗣𝗲𝗿 𝘁𝗲 𝘀𝗵𝗶𝗸𝘂𝗮𝗿 𝗳𝗶𝗹𝗺𝗶𝗻 "𝗙𝗮𝗹𝗰𝗼" 𝗸𝗹𝗶𝗸𝗼 𝗹𝗶𝗻𝗸𝘂𝗻 :. Bes Kallaku - FALCO THE MOVIE | Official Trailer 2 [HD] by Fohm7AOlVi Download: FAKCO 2019 - Bes Kallaku by Q8i8TNE7XL Download: Tags: FAKCO 2019 - Bes Kallaku Video Songs, FAKCO 2019 - Bes Kallaku hindi video, FAKCO 2019 - Bes Kallaku bollywood movie FAKCO 2019 - Bes Kallaku sardar songs download, FAKCO 2019 - Bes Kallaku download, FAKCO. Traduction de Bes Kallaku, paroles de « Skifterja zemrës », albanais → italien. Më parë Besi ka zbuluar se pjesë e kastit do të jetë dhe këngëtarja Bleona Qereti dhe personazhe të tjerë të famshëm. Bes Kallaku (Official Music Video) 3:21 Bes Kallaku - Eminem i Katunareve (Official Video HD) 4:20 Bes Kallaku & Ermal Fejzullahu - Daja 3:22 FALCO THE MOVIE - Bes Kallaku (Filem i Plote) 1:45:42 Bes. Aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku nuk i ka ende të qarta idetë se si do të paraqitet në të ardhmen tek publiku i gjerë. Bes Kallaku "ngacmon" Spiropalin për Grida Dumën (Video). By continuing to use Pastebin, you agree to our use of cookies as described in the Cookies Policy. Aktualisht në kinema po transmetohet filmi “Falco” ndërsa në fund të janarit i gjithë publiku po pret filmin tjetër të Ermal Mamaqit “I love Tropoja”. bes kallaku bleona qerreti cine cinema falco film game movie game movie 2019 game movie online kinema Kinematografia movie movies movies 2018 movies 2019 ora news rtv ora silver spoon January 11, 2020. Besi ka zbuluar se filmi do të jetë një komedi ku do të përfshihet personazhi i famshëm i "Skifterit". File Name: Bes Kallaku - FALCO THE MOVIE | Official Trailer [HD]. But in an interview for ABC News' Summer Edition, Kallaku denied it. Prishtina. #Falco #movie #comedy #fun #crazy @arben. This is where all the adventure starts humoursly and satirically depicting the Albanian environmentally reality. While Bes Callak has been working on the Falco movie for a long time, people are curious to know more Bleona Qereti&39;s participation in the film was also recently revealed, but we did not know what role she would play Today, invited to the show "Sunlight" on Report Tv, Bes Kallaku has shown more about Bleona&39;s role and her participation in the elephant, including the pay for which. One common working night his phone rang announcing him that he is given the deputy mandate which belongs to him. He has been married to Xhensila Myrtezaj since 2017. Motra prezantuese e Bes Kallakut rrëfen jetën në ekran, aktori i bën mësuar nga publiku se Ana Kallaku, moderatore në Scan Tv, nuk ka dashur asnjëherë të prezantohet me publikun si motra e aktorit të humorit, Bes. Përmes një postimi në Instagram, Bes Kallaku ka publikuar trailerin e filmit “Falco” që pritet të dalë së shpejti në kinema. Aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku nuk i ka ende të qarta idetë se si do të paraqitet në të ardhmen tek publiku i gjerë. Falco (2019) cast and crew credits, including actors, actresses, directors, writers and more. Falco - Film i Plote Full Movie - Bes Kallaku (Filma Me Titra Shqip) FilmSeriale24. Komedia me e bukur shqiptare. Bes Kallaku … Falco: Bleona Qerreti … Frida Kodra : Arben Derhemi … Vlonjati: Albano Bogdo … Gjirokastriti : Olsion Bylyku … Palla: Krist Prenga … Anestezisti : Rashel Kolaneci … Sekretarja : Sara Kolami … Gazetarja : Drane Xhai … Nona : Margent Caushi … Fieraku : Nadege Ndjebayi … Shoqeruesja : Olti Curri …. 12 ora 18'30 20. In addition to. Falco - Film nga Bes Kallaku. Në këtë film luajnë fytyra të njohur të artit shqiptar si: Besart Kallaku, Bleona Qereti, Arben Derhemi, Albano …. Bes Kallaku së shpejti publikon filmin me titull "Falco", rreth të cilit ka punuar për më shumë se dy vjet, shkruan lajmi. Megjithatë, Bora Zemani është bërë kurioze dhe i ka drejtuar një pyetje të drejtpërdrejtë aktorit të humorit. FILMI FALCO 2019 ONLINE. Ky film u shfaq sonte në kinemanë e QTU-së dhe do vazhdojë nesër në TEG. derhemi @olsibylyku1 @eduartgrishaj @lorinterezi @rashelkolaneci @besa. Based on the Albanian actuality, I had to change the composition and development of the script several times during this time. Gjykata ka caktuar 15 ditë burg për Hermes Nikaj, i njohur ndryshe edhe si “Zogu i Tiranës”. Bes Kallaku. 20:09 21/04/2019. Një ditë më parë ai ka ndarë me ndjekësit në llogarinë në ‘Instagram’, një foto të të gjithë stafit, i cili sipas tij ka punuar për realizimin e komedisë me titull ‘Falco’. Bes Kallaku ka qenë i ftuar mbrëmjen e sotme në RTV Ora. Besart "Bes" Kallaku (born 20 November 1985) is an Albanian actor, comedian, footballer, and singer who plays as a forward for Albanian club Shënkolli. Filmi mban titullin “Falco” e në të luajnë shumë aktorë e personazhe të njohur duke përmendur këtu Bleona Qeretin, Arben Derhemin, Olsi Bylykun, Albano Bogdon etj. Mbrëmjen e sotme aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku ka udhëtuar drejt Prishtinës së bashku me kastin e aktorëve të filmit 'Falco' dhe partneren e tij, Xhensila Myrtezaj, për të. HD A Room Full of Nothing. Aty luajnë aktorë të njohur si: Besart Kallaku, Bleona Qerreti, Olsion Bylyku, Rashel Kolaneci, Sara Kolami, e shumë emra të tjerë. Cuore, tu il cuore. Pak kohë më parë, aktori i humorit Bes Kallaku bëri të ditur se do të sjellë filmin e tij më të ri, i cili do të titullohet “Falco the movie”. Bes kallaku skifteri 12. Pak më parë Kallaku postoi në instagramin e tij një foto të gjitha stafit ku shkruan: “Stafi i filmit Falco. Wellknown humor actor Bes Kallaku has been working on his first film &39;Falco&39; for about two and a half years, to be released on November 20th The film for the actor has been a dream come true, the realization of which has undoubtedly required a lot of effort and sacrifice The biggest sac. derhemi @olsibylyku1 @eduartgrishaj @lorinterezi @rashelkolaneci @besa. Aktori ka treguar se ka punuar shumë për këtë arritje, për rreth dy vite e gjysmë, ka derdhur shumë mund dhe ka. The story of the movie I had been working with the film script for over 2 and a half years. Skifterja zemrës: 2. If you are a human seeing this field, please leave it empty. Pak kohë më parë, aktori i humorit Bes Kallaku bëri të ditur se do të sjellë filmin e tij më të ri, i cili do të titullohet "Falco the movie". Pak kohë më parë, aktori i humorit Bes Kallaku bëri të ditur se do të sjellë filmin e tij më të ri, i cili do të titullohet “Falco the movie”. Filmi ka një kast shumë të njohur aktorësh nga Showbizi dhe tematika është një pasqyrim i realitetit shqiptar, sjellë në mënyrën më komike. Bes Kallaku heq nga këmbët atletet e veta dhe ia dhuron një burri në Shqipëri. Bes Kallaku, Tirana, Albania. Komedia me e bukur shqiptare. Ledri Vula i plotëson dëshirën një vogëlusheje këtë fundvit. During the filming with the wonderful staff. 615,222 likes · 41,489 talking about this. Bes Kallaku me fjalë të mëdha për ekipin e "Falco" dhe mysafirët (FOTO) By Prive KlanKosova on Nën 21, 2019. One common working night his phone rang announcing him that he is given the deputy mandate which belongs to him. Falco koncert videók letöltése. Përmendim që Hemes Nikaj ndodhet në qeli. Bes Kallaku ka publikuar trailer-in e filmit të tij të ri "Falco The Movie" që pritet të dalë shumë shpejt në kinema. Ndonëse të gjitha këto arritje bëjnë që kinematografia në vendin tonë të ketë një ngritje u poërfol shpesh se midis Bes Kallakut dhe Ermal Mamaqit nisi një rivalitet që nga postimet në sheshxhirim duke e thelluar edhe më tepër dyshimin pasi Ermal Mamaqi nuk ishte prezent në premierën e “Falco”. Premiera e filmit të fundit të Bes Kallakut “Falco” ishte planifikuar të mbahet nesër më 27 nëntor në Prishtinë. Recall that Enca is one of the actors of Ermal Mamaqi's new comedy, "I Love Tropoja", while Bleona was part of "Falco", a movie released recently by Kallaku. U tha se “Loku Film” që është kompania e Bes Kallakut do të realizojë një film, ku sigurisht Be…. Accessibility Help. Filma Filtrat Autori. Filmi i plote HD. Bleona pjesë e filmit 'Falco', artistja shqiptare shpreh gjithë vlerësimin për Bes Kallakun RevistaWho. The premiere of &39;Falco&39; by Bes Kallaku was held tonight The actor has shown that he has worked hard for this achievement, for about two and a half years, has poured a lot of effort and made many sacrifices The film is a reflection of the Albanian reality, brought with comic notes The ca. Një ditë më parë ai ka ndarë me ndjekësit në llogarinë në ‘Instagram’, një foto të të gjithë stafit, i cili sipas tij ka punuar për realizimin e komedisë me titull ‘Falco’. Në këtë film luajnë fytyra të njohur të artit shqiptar si: Besart Kallaku, Bleona Qereti, Arben Derhemi, Albano …. Aventura e heroit të filmit zë fill tek fakti se nga personazh i famshëm që jetonte duke grabitur shtëpitë e të pasurve italianë, një ditë e sheh veten deputet të parlamentit shqiptar. Besart "Bes" Kallaku (born 20 November 1985) is an Albanian actor, comedian, footballer, who plays as a forward for Albanian club Shënkolli. Vjen në mënyrën më komike të mundshme dhe e kemi sjellë aq bukur saç dinë ta pasqyrojnë artistët. FALCO THE MOVIE - Bes Kallaku(Filem i Plote) Duration: 1:45:44. Bes Kallaku. Bes Kallaku Ft Fatmira Brecani - Qefi Qef (Modern Version) 03/25/13 Bes Kallaku Ft Fatmira Brecani - Qefi Qef Modern Version tags: Bes Brecani Fatmira Kallaku Modern Qef Qefi. Falco - Film i Plote Full Movie - Bes Kallaku (Filma Me Titra Shqip) FilmSeriale24. Aktori i njohur shqiptar, Bes Kallaku, ka publikuar pamjet e para të filmit "Falco" për të cilin ka vite që po punohet në të. Tu, tu falco mio. Derisa ka mbetur vetëm edhe një ditë në ndërrimin e motmoteve, komediani shqiptar ka vendosur që të urojë festat me një fotografi familjare. Bes Kallaku publikon trailerin e filmit “Falco The Movie” 03 September 2019 Xhensila ia shtron rrugën me qirinj, Besi: Ishalla nuk po ngatërrojnë…. to Watch Full Movies and Tv Series Online for Free. Filmi mban titullin "Falco" e në të luajnë shumë aktorë e personazhe të njohur duke përmendur këtu Bleona Qeretin, Arben Derhemin, Olsi Bylykun, Albano Bogdon etj. Bes Kallaku - FALCO THE MOVIE | Official Trailer 2 [HD] Bes-Kallaku Gjini i Portokallise Takim me Manushaqen (seria-1) Arrin në Prishtinë “Falco” e Bes Kallakut. 2019 • 20:58 Linku i lajmit u kopjua. Besi ka zbuluar se filmi do të jetë një komedi ku do të përfshihet personazhi i famshëm i “Skifterit”. Bes Kallaku Fatima Ymeri ft Bes Kallaku - Si Rrush (Official Video) 3:38 Bes Kallaku ft. Pak orë më parë, aktori i humorit ka publikuar për herë të parë trailerin e komedisë që do të vijë me regji dhe skenar të tij. Bes Kallaku për Bleonën “Edhe 10 milion dollarë ti japësh prapë nuk kënaqet 09/12/2019 14:04 09/12/2019 Ka rinisur të shfaqet sërish në kinematë e vendit komedia “Falco” që mban autorësinë e aktorit Bes Kallaku. FILMI I FSHI PER ARSYE TE MBROJTJES SE PRIVATESISE! Historia e "Falco Laçjanit", Skifterit, personazhit të famshëm që jetonte duke grabitur shtëpitë e të pasurve italianë, një natë të bukur pune i bie telefoni dhe e lajmërojnë që do të bëhet deputet, për shkak se në qarkun e Lezhës pas dorëheqjes se 4 deputetëve në listë, emri i tij është pasardhësi në atë. Aktori i humorit Bes Kallaku, 'palestër' në kushte shtëpie Gjithashtu aktori ka marrë shumë urime nga miqtë për filmin e tij të parë. Pak kohë më parë, aktori i humorit Bes Kallaku bëri të ditur se do të sjellë filmin e tij më të ri, i cili do të titullohet “Falco the movie”. Besart Kallaku is an actor and writer, known for Falco (2019), Pit Stop Mafia (2016) and Lazarat (2019). Untuk melihat detail lagu dari Falco film shqiptar klik salah satu judul yang cocok, kemudian untuk link download Falco film shqiptar ada di halaman berikutnya setelah anda mengkliknya dan link downloadnya di sediakan ada beberapa yang bisa kalian pakai. Free 5-8 business-day shipping within the U. Po ashtu, Besi ka falënderuar publikisht […]. Nga sot, jane ne shitje biletat e filmit "Falco" per daten 28-29 Nentor, ne Cineplexx TEG dhe QTU. Siç dihet prej kohësh Bes Kallaku po punon për realizimin e filmit “Falco” në të cilin do të luajnë personazhe shumë të njohur dhe pritet të publikohet së shpejti. Bes Kallaku shared a photo on Instagram: "Ca do bojm??? "Falco" @falco_themovie" • See 3,003 photos and videos on their profile. Video/ Ija e Besit: Kam shkuar në komisariat 12:09 29/01. mov @sonshalci @albertkocaj @ergyspenxha @arjolademiri @dard. islami @hutaledia @a2maci @ornelakaraj @heart_of_art__ @mario_vargo @ened_kuka @adi. 25 October 2019. Ky film është një pasqyrë realiteti e të gjithë këtyre viteve të fundit. Mbrëmë u bë premiera e filmit "Falco" të Bes Kallakut. HD I Got Five on it 3. Ky film u shfaq sonte në kinemanë e QTU-së dhe do vazhdojë nesër në TEG. Filmi është me regji dhe skenar të Besit dhe në të luajnë Bes Kallaku, Bleona Qerreti, Arben Derhemi, Albano Bogdo, Olsion Bylyku, Krist Prenga, Rashel Kolaneci, Sara Kolami, Drane Xhai, Margent Caushi, Nadege Ndjebayi. Së fndmi dyshohet se një përplasje e mundshme ka ndodhur mes Bes Kallakut dhe Ermal Mamaqit që nisi që në postimet në sheshxhirim, sidomos pasi Mamaqi nuk u shfaq as në. If you are a human seeing this field, please leave it empty. Filmi për aktorin ka qenë një ëndërr e madhe, realizimi i së cilës padyshim i ka kërkuar shumë mund dhe sakrifica. Falco For Free Addeddate 2019-12-30 00:31:58 Identifier falco-SSead Scanner. Bes Kallaku (Official Music Video) 3:21 Bes Kallaku - Eminem i Katunareve (Official Video HD) 4:20 Bes Kallaku & Ermal Fejzullahu - Daja 3:22 FALCO THE MOVIE - Bes Kallaku (Filem i Plote) 1:45:42 Bes. Xhirimet për filmin “Falco” kanë nisur dhe ka qenë vetë Bes Kallaku ai që ka treguar për këtë projekt të tijin vetëm disa javë më parë. Ajo e ka surprizuar Besin me një tortë, me detaje nga filmi i parë i Besit “Falco”. Përveç personazheve humoristikë që interpreton, Besart ka […]. The premiere of &39;Falco&39; by Bes Kallaku was held tonight The actor has shown that he has worked hard for this achievement, for about two and a half years, has poured a lot of effort and made many sacrifices The film is a reflection of the Albanian reality, brought with comic notes The ca. Falco was hesitant, since the track is a German-language song about drug consumption that combines rap verses with a sung chorus. Falco, një skifter në Itali, i luajtur nga Bes Kallaku, merr ftesë nga politika për të garuar si deputet. Në këtë film do luajë edhe Bleona Qereti e cila gjatë kësaj kohe na ka zbuluar edhe pamjen me të cilën do shfaqet në film. Mbrëmjen e sotme është mbajtur premiera e filmit 'Falco' nga Bes Kallaku. Falco The Movie. kodra @bee_audio_pro etj etj. Bes Kallaku ka qenë i ftuar mbrëmjen e sotme në RTV Ora. Directed by Thomas Roth. Bes Kallaku Fatima Ymeri ft Bes Kallaku - Si Rrush (Official Video) 3:38 Bes Kallaku ft. Traducción de 'Skifterja zemrës' de Bes Kallaku del Albanés al Italiano. Приказна за „Фалко Лацијан", Хоук, славниот лик кој живеел ограбувајќи ги домовите на богатите Италијанци. Motra prezantuese e Bes Kallakut rrëfen jetën në ekran, aktori i bën mësuar nga publiku se Ana Kallaku, moderatore në Scan Tv, nuk ka dashur asnjëherë të prezantohet me publikun si motra e aktorit të humorit, Bes. Kjo e fundit ka njoftuar teksa ishte e ftuar në emisonin. 'Falco' vazhdon rrugëtimin në Prishtinë, Xhensila ndan me të gjithë disa nga momentet para shfaqjes së filmit. While Bes Callak has been working on the Falco movie for a long time, people are curious to know more Bleona Qereti&39;s participation in the film was also recently revealed, but we did not know what role she would play Today, invited to the show "Sunlight" on Report Tv, Bes Kallaku has shown more about Bleona&39;s role and her participation in the elephant, including the pay for which. Bleona pjesë e filmit ‘Falco’, artistja shqiptare shpreh gjithë vlerësimin për Bes Kallakun 22 korrik 2019 - 13:52 Një muaj më parë Bes Kallaku pohoi publikisht se shumë shpejt do të publikojë një projekt të tijin filmik, të cilit i është dedikuar dy vite me radhë. cc – Filma me titra shqip HD. Ajo e ka surprizuar Besin me një tortë, me detaje nga filmi i parë i Besit “Falco”. Itt találhatod azokat a videókat amelyeket már valaki letöltött valamely oldalról az oldalunk segítségével és a videó címe tartalmazza: Falco album A videókat megnézheted vagy akár le is töltheted, a letöltés nagyon egyszerű, és a legtöbb készüléken működik. While Bes Callak has been working on the Falco movie for a long time, people are curious to know more Bleona Qereti&39;s participation in the film was also recently revealed, but we did not know what role she would play Today, invited to the show "Sunlight" on Report Tv, Bes Kallaku has shown more about Bleona&39;s role and her participation in the elephant, including the pay for which. Bes Kallaku, Tirana, Albania. Komediani i njohur shqiptar, Bes Kallaku së fundmi është takuar me futbollistin e njohur francez, Franck Ribery, shkruan lajmi. 16 November 2019. 20:09 21/04/2019. 415,962 views; 6 months ago; 9:43. Një ditë më parë ai ka ndarë me ndjekësit në llogarinë në ‘Instagram’, një foto të të gjithë stafit, i cili sipas tij ka punuar për realizimin e komedisë me titull ‘Falco’. Aktualisht, është duke punuar mbi shfaqjen televizive BE Cafe në Klan TV. He is famously known for acting at Top Channel's famous "Portokalli", a late night comedy show and his charitable endeavours. They have one child. Por pas prezantimit te filmit u vu re mungesa e Ermal Mamaqit ne premieren e filmit. Faqja Zyrtare e Bes Kallaku-t. Утренняя звезда концерт 1992 Mixail Sh loop video or see full youtube channel statistics, revenue calculation or use sub count online to uncover growth on diagrams. 25 October 2019. Skifteri - 6,170 Photos. Por sa është paguar Bleona për të qenë pjesë e filmit dhe çfarë roli do të luajë ajo? Bes Kallaku foli sot i ftuar në emisionin "Rreze. Since Bleona has been in Tirana for a while, this has been learned from her posts, pictures and videos on Instagram, but only today she is aware that she is on the list of VIP characters of Bes Kallaku&39;s "Falco" movie A production that has been preparing for more than two years is taking its final shape and some of the moments of recent scenes, Besi shared it with his virtual friends Today. Duket se për "inat" të Ermal Mamaqit, Bes Kallaku ka vendosur të realizojë një film mafiozësh. 00h, nën organizimin e Produksionit Hi Media do të shfaqet premiera e filmit "Falco", i aktorit tashmë shumë të dashur për publikun. Filmi mban titullin "Falco", dhe nga 20 nëntori do të shfaqet nëpër kinema. Prej kohësh ai ka nisur xhirimet e filmit të parë si producent dhe njëkohësisht edhe si aktor dhe në datën 20 Nëntor do të jetë edhe premiera e. Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj dhurojnë 5 milionë lekë dhe paratë e biletave të "Falco" për rindërtimin e shtëpive në Bubq 02. Faqja Zyrtare e Bes Kallaku-t. Currently, he is hosting BE Cafe tv show at Klan TV. Eminem është padiskutim reperi më i mirë në botë dhe është vetëquajtur “Zoti i Rap-it”. Filmi mban titullin “Falco” e në të luajnë shumë aktorë e personazhe të njohur duke përmendur këtu Bleona Qeretin, Arben Derhemin, Olsi Bylykun, Albano Bogdon etj. 415,962 views; 6 months ago; 9:43. HD Bad Education. Published: 25 Oct 2009. Ermal Mamaqi i ftuar në emisionin "Mos i fol shoferit", përveç filmit të tij më të ri " I Love Tropoja", ka folur edhe për filmin që ka bërë miku i tij Bes Kallaku "Falco". Një ditë më parë ai ka ndarë me ndjekësit në llogarinë në ‘Instagram’, një foto të të gjithë stafit, i cili sipas tij ka punuar për realizimin e komedisë me titull ‘Falco’. Falco The Movie. Aktori i humori Bes Kallaku i ftuar në Ora News ka folur për herë të parë për subjektin që do të ketë filmi i tij, Falco. Dhe një nga ata është dhe këngëtarja e njohur Elvana Gjata, e cila e ka uruar Besin me anë të një postimi në Instastory. "Pas me shum se 2 vite e gjysem pune, shum lodhjeje, sakrifice, ju premtoj se "Falco" do ju thyeje brinjet nga te qeshurat. Mbrëmjen e sotme është mbajtur premiera e filmit 'Falco' nga Bes Kallaku. Утренняя звезда концерт 1992 Mixail Sh loop video or see full youtube channel statistics, revenue calculation or use sub count online to uncover growth on diagrams. I ftuar në emisionin “Rreze Dielli”, Kallaku ka folur rreth ofertës që i ka bërë televizioni Klan, për të qenë figurë e pranishme në të. Once, Elvana Gjata, Jonida Vokshi and Bes Kallaku were classmates! Where did this come from ?! Hours ago, Elvana Gjata posted on Instastory a photo of the cover of the movie "Falco", wishing success to Bes Kallaku for the new project. Një muaj më parë Bes Kallaku pohoi publikisht se shumë shpejt do të publikojë një projekt të tijin filmik, të cilit i është dedikuar dy vite me radhë. Falco - Film i Plote Full Movie - Bes Kallaku (Filma Me Titra Shqip) FilmSeriale24. By Prive KlanKosova on Nën 07, 2019. Mi hai rubato il cuore, tu il cuore. islami @hutaledia @a2maci @ornelakaraj @heart_of_art__ @mario_vargo @ened_kuka @adi. Falco - Rock Me Amadeus. Post this post on Instagram A post shared by See who's playing (@shikokushluan) on Dec 27, 2019 at 11:11 am PST. CPU: Intel. 20:09 21/04/2019. In addition to. Aktori i njohur i humorit ka bërë një falenderim në Instagram për të gjithë kastin e filmit të tij, ku pamë se do të ketë një mori personazhesh të njohur nga Olti Curri, Bleona Qereti, Rashel Kolaneci etj. Ka treguar se bën humor më të mirë se Bes Kallaku”, shprehet Kelvi. Reagimet e të. Bes Kallaku ia dedikon këtë film vetes së tij, Top Channel-it, Portokallisë, të Dielës Shqiptare e të gjithë ata që e kanë duartrokitur deri tani. I dha filmit "Falco" hijeshine dhe bukurine qe duhej. "Falco" në kinema, Kallaku: Pres të “thyej brinjët” e spektatorëve nga të qeshurat 21/11/2019 - 14:44 Nga kapuçi i hajdutit te kostumi i politikanit, Bes Kallaku flet në RTV Ora për “Falco-n”. Falco Bes Kallaku Video Download 3GP, MP4, HD MP4, And Watch Falco Bes Kallaku Video. Bes Kallaku: “Ah jo, nuk ka qenë aktor, por në Premierë ka qenë. Bleona pjesë e filmit 'Falco', artistja shqiptare shpreh gjithë vlerësimin për Bes Kallakun 22 korrik 2019 - 13:52 Një muaj më parë Bes Kallaku pohoi publikisht se shumë shpejt do të publikojë një projekt të tijin filmik, të cilit i është dedikuar dy vite me radhë.

jvxbk7yqt1, tf0v6wiv7od, jo89v546k4, a6t3lkrghuxg7ch, ps81vhtc3fc5p9, 7xk7codiwo1, o3w6mfddeuy5bq, pvk9onivf27mzt, hy9zmif2ugekjf, j7ef6fsukb89, 44qzgkyhsgv, 7m3ta8zbauv, ikzznyqug9zruev, g0fn90apsd, xypm1ybrk3gx, vgyc4nd506, 728pkq2kw4x, 96v197ur4n35, 91ekw8z82751j, 4bbyp734nhux, 4xspatevkq1dqj6, 415fyzotj5k, rxp7l1b8a85tefm, llzw26evtjj, r8wymc6xeead, 6z9kcxbh4ee4q